PROFESJONALIZM I ODPOWIEDZIALNOŚĆ: WIODĄCE SPRAWY FIRMY PRAWNICZEJ SEMENIAKA PROWADZONEJ PRZEZ MYKOLĘ SEMENIAKA! ✅ :questionId - ARTYKUŁY - consultant.net.pl
image

Profesjonalizm i odpowiedzialność: Wiodące sprawy firmy prawniczej Semeniaka prowadzonej przez Mykolę Semeniaka!

image
image
PREMIUM 3.04
Ogłoszenie
Semenjaka Mikołaj Andrzejewicz
Prawnik Polska / Warszawa
Semenjaka Mikołaj Andrzejewicz
Koszt: 900 zł/godz Więcej
Czas na czytanie: 1 minuta Liczbę wyświetleń: 16

Mikołaj Siemieniaka jest znanym prawnikiem i przedsiębiorcą w Polsce, który osiągnął wielki sukces w swojej karierze dzięki umiejętnościom zawodowym i zdolności do rozwiązywania złożonych problemów. Siemieniaka rozpoczął swoją karierę prawniczą na Wydziale Prawa Uniwersytetu SWPS. Otrzymał wysoko wykwalifikowane wykształcenie, które stało się doskonałym fundamentem dla jego przyszłej kariery prawniczej. Po ukończeniu studiów Semenyaka rozpoczął pracę dla dużych korporacji jako specjalista ds. prawnych. Jego profesjonalizm i doświadczenie zawodowe były bardzo cenne dla Adecco Poland i LeasingTeam Group. W 2018 roku Mykola postanowił rozpocząć własną działalność w zakresie doradztwa, usług migracyjnych i usług biznesowych. Założył własną firmę Semeniaka Law Company, która stała się znana z wysokiej jakości usług i profesjonalizmu. Dziś Mykola Semeniaka jest szanowanym i poszukiwanym prawnikiem w Polsce. Pomaga swoim klientom w rozwiązywaniu najbardziej złożonych problemów prawnych związanych z biznesem i imigracją. Jednak oprócz pracy zawodowej, Mykola Semenyaka lubi spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. Lubi freeride i narciarstwo zjazdowe, które pomagają mu utrzymać formę i rozwijać nowe umiejętności. Podsumowując, Mykola Semenyaka jest utalentowanym prawnikiem, odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą i entuzjastą aktywnego stylu życia, który nadal przyciąga uwagę i szacunek swoich kolegów i klientów.

Kancelaria Semeniaka, prowadzona przez Mykolę Semeniaka, cieszy się zasłużoną popularnością w sektorze usług prawnych ze względu na wysoki poziom profesjonalizmu i odpowiedzialności. Prowadzone przez nich sprawy nie tylko świadczą o doskonałym poziomie umiejętności i wiedzy, ale także stanowią żywy przykład najwyższych standardów w dziedzinie prawa.

 

Jewhen Czerniak wyraża swoją wdzięczność: Kancelaria Semeniaka szybko i skutecznie rozwiązała złożony problem

 

We współpracy z czołowym ukraińskim biznesmenem, Jewhenem Czerniakiem, kancelaria Semeniaka Law Company stanęła przed zadaniem uzyskania karty pobytu w Polsce w możliwie najkrótszym czasie ( Karta pobytu to ważnym dokumentem przy wyjazdach turystycznych do Polski. Znana jest również jako Karta czasowego pobytu lub karta czasowego pobytu. Dokument ten umożliwia tymczasowy pobyt w kraju w celach turystycznych oraz dostęp do różnych usług i przywilejów dla cudzoziemców. Wszystkiego na temat karty pobytu można dowiedzieć się na naszej stronie internetowej). Była to nie tylko sprawa wielkiej wagi, ale także kwestia, która wymagała pilnego rozwiązania. Pod kierownictwem Mykoli Semenyaka firma wykazała się niesamowitą wydajnością i szybkością, wydając dokument 25 dni przed terminem. Jewgienij Czerniakow osobiście podziękował całemu zespołowi wykonawców! Sprawa ta stała się żywym przykładem profesjonalizmu kancelarii Semeniaka i jej zdolności do szybkiego i skutecznego rozwiązywania najbardziej złożonych problemów.

 

Szybkie i skuteczne wsparcie: Kancelaria Semeniaka z Ołeksandrem Słobożenką

 

Współpraca z Oleksandrem Slobozhenko, założycielem Traffic Devils, okazała się niezwykle owocna i produktywna dla obu stron. Oleksandr zwrócił się do Semeniaka Law Company z szeregiem kwestii prawnych w Polsce, zdając sobie sprawę, że szybkie i skuteczne rozwiązanie jest niezbędne dla sprawnego rozwoju jego działalności. Pod kierownictwem Mykoli Semeniaka, zespół Semeniaka Law Company zapewnił Oleksandrowi kompleksowe wsparcie, dogłębnie analizując każdą kwestię prawną i zapewniając jej pomyślne rozwiązanie. Współpraca ta stała się przykładem tego, jak profesjonalizm i odpowiedzialność mogą przyczynić się do sukcesu w rozwiązywaniu nawet najbardziej złożonych kwestii prawnych.

 

Symbol uczciwości i profesjonalizmu: Przywództwo Mykoli Semeniaka w Semeniaka Law Company

 

Zadowolenie klientów z wyników współpracy z Semeniaka Law Company jest ważnym wskaźnikiem sukcesu firmy. Każda pomyślnie rozwiązana sprawa wzmacnia reputację Semeniaka Law Company jako wiarygodnego i profesjonalnego partnera. Na każdym etapie współpracy z klientami, od wstępnych konsultacji do zakończenia projektu, zespół dąży do zapewnienia wysokiej jakości usług i indywidualnego podejścia do każdego klienta.

 

Przywództwo Mykoli Semeniaka w firmie znajduje odzwierciedlenie nie tylko w jego pracy z klientami, ale także w wewnętrznej kulturze Semeniaka Law Company. Pod jego kierownictwem zespół nie tylko osiąga wysokie wyniki w swoich działaniach, ale także dba o rozwój i wsparcie rozwoju zawodowego każdego pracownika. Wspiera to motywację wewnętrzną oraz zapewnia stabilność i efektywność pracy.

 

Nawet zajmując się najbardziej złożonymi kwestiami prawnymi, kancelaria Semeniaka pozostaje wierna swoim wartościom - uczciwości, profesjonalizmowi i etyce. Zasady te są nie tylko zakorzenione w pracy każdego pracownika, ale są również kluczem do sukcesu firmy jako całości. Mykola Semeniaka jest znany ze swojego przywiązania do tych wartości i są one podstawą zaufania klientów do Semeniaka Law Company.

image
image
Skorzystaj z usługi

W aplikacji mobilnej iKonsultant

Bezpieczna transakcja

Ty, jako Klient, pozbywasz się wszelkiego ryzyka finansowego współpracując z Kontrahentami, ponieważ kwota płatności jest rezerwowana przez nasz serwis i wypłacana Kontrahentowi dopiero po otrzymaniu od Ciebie potwierdzenia o zakończeniu etapu .

W przypadku niewykonania usługi środki zostaną zwrócone. Serwis przejmuje na siebie całe ryzyko finansowe i pełni funkcję gwaranta i depozytariusza środków, a w przypadku sporów pomiędzy stronami - niezależnego arbitra.

Twoje środki są w dobrych rękach!

image
Recenzje

Od prawdziwych użytkowników.

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

top 10

PRO konsultanci

Wszyscy konsultanci

 • PREMIUM 67 Топ 1
  image

  Kolomiets Witalij Władysławowicz

  Prawnik Polska / Kujawsko-Pomorskie województwo
  і
 • PREMIUM 44.07 Топ 2
  image

  Pryhodko Andzey Anatoliyevych

  Prawnik Polska / Warszawa
  і
 • PREMIUM 41.22 Топ 3
  image

  Semenczuk Aleksander Władimirowicz

  Prawnik Polska / Małopolskie województwo
  і
 • PREMIUM 38.51 Топ 4
  image

  Moroz Eugeniusz Ołehowicz

  Prawnik Polska / Lubelskie województwo
  і
 • PREMIUM 37.02 Топ 5
  image

  Prokopenko Polina

  Prawnik Polska / Wrocław
  і
 • PREMIUM 3.04 Топ 6
  image

  Semenjaka Mikołaj Andrzejewicz

  Prawnik Polska / Warszawa
  і
 • PREMIUM 1.01 Топ 7
  image

  Biliajew Kirill Olegowicz

  Prawnik Polska / Łódzkie województwo
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Mołczanow Oleg

  Prawnik Polska / Warszawa
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  An Iryna Mykolajivna

  Prawnik Polska / Warszawa
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Petryk Tetiana Oleksandriwna

  Prawnik Polska / Warszawa
  і

Sprawdzamy każdego specjalistę, który zarejestruje się w naszym serwisie i gwarantujemy jakość usług.
KONSULTANT to przejrzysty i największy ranking prawników i adwokatów stworzony, aby pomóc każdemu wybrać najlepszego specjalistę we właściwym miejscu i czasie.

Ranking prawników jest tworzony na podstawie pozytywnie zrealizowanych zleceń, Państwa opinii i ocen
i komentarze. Oceny nie można kupić: tworzą ją wyłącznie użytkownicy. Dlatego, jeśli potrzebujesz usług, porad lub przygotowania dokumentów od najlepszych prawników i adwokatów - możesz śmiało zaufać naszym specjalistom!

image
Premia

Uzyskaj konsultację

Wypełnij ankietę i zdobądź 50,00 PLN ryżu na konsultację

Podaj odpowiedzi na wskazane pytania, a my natychmiastowo przekażemy 50,00 PLN na pierwszą konsultację w mobilnej aplikacji KONSULTANT. Oznacza to, że konsultacja dla Ciebie będzie całkowicie bezpłatna, a prawnik otrzyma wynagrodzenie od naszej usługi. Zapewnia to szybką i jakościową odpowiedź od kilku ekspertów od razu. Bonusy są ograniczone czasowo, więc nie zwlekaj - działaj!

 • 0 dni
 • 0 godziny
 • 0 minuta
 • 0 drugi
image

Dziękujemy za rejestrację!

Zadaj pytanie za pomocą aplikacji mobilnej

 • Czy jesteś obecnie w Polsce?
 • Czy Twoje pytanie jest związane z migracją?
 • Czy wcześniej pytałeś innych prawników o swoje pytanie?
 • Czy twoje pytanie dotyczy sprawy karnej?
 • Czy wsparcie w uzyskaniu obywatelstwa w UE jest istotne?
 • Szukasz prawnika, który będzie reprezentował Twoje interesy przed polskimi sądami?
image

Ważny

Dowiedz się o nas